"Кристалізація життя"

16.03.2023 14:03:31

З метою вшанування Тараса Шевченка та його творчості, Центр культури та дозвілля та його філії провели ряд заходів у рамках мистецької акції "Кристалізація життя". Так у Супрунівській, Тахтаулівській, Ковалівській та Біологічненскій філіях зняли тематичні відео, в яких прозвучали вірші видатного Кобзаря, в Івашківській філії відбулася артзустріч мешканців громади із залученням дітей та дорослих до читання його творів. У Бричківській філії пройшов літературний флешмоб, у якому взяли участь різновікові мешканці села від 5 до 65 років, а у Верхолянській провели справжній літературний батл за яким із захопленням спостерігали усі присутні, вечір декламації віршів чекав на гостей Макухівської філії: діти підготували свої улюблені твори Кобзаря. Поетична година з читанням творів визначного поета чекала на поціновувачів творчості Шевченка у Пальчиківській філії ЦКД ПМТГ. У Центрі культури та дозвілля відбувся майстер-клас графічна асоціативна композиція з фрактальних елементів за віршами Т.Г. Шевченка "Встала весна": в рамках проєкту «Я можу…» Центру культури та дозвілля та на виконання меморандуму про співпрацю з Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка. Як у минулих століттях, так і зараз, коли нова «російська імперія» вкотре намагається знищити все українське - продовжуємо пам’ятати та підтримувати ідею про волю, силу та боротьбу великих Українців, які виборювали свої права ще задовго до нас.