Із щотижневої наради з керівниками комунальних підприємств

30.01.2023 10:01:44

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко провів планову щотижневу нараду з керівниками комунальних підприємств міста та області. Основні актуальні питання, які розглянули на порядку денному:

- звіт керівників комунальних підприємств про роботу за тиждень;

- відключення електроенергії;

- відпрацювання проблемних моментів;

- постійний контроль температурного режиму та моніторинг прогнозу погоди задля швидкого реагування під час настання несприятливих погодних умов у вигляді снігу чи ожеледиці;

- фахівці ПЕЗО «Міськсвітло» постійно займаються перепідключенням вуличних ліхтарів над пішохідними переходами, аби зменшити ризики виникнення аварійних ситуацій, які відбуваються через відсутність електроенергії;

- обрізання гілок, які перешкоджали безперебійній роботі повітряних ліній електромереж.

Продовжуємо стабільно працювати в умовах воєнного часу. І, незважаючи на відключення світла, комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі. Разом працюємо та наближаємо перемогу!