Зачекайте
йде завантаження
Про роботу Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом тижня

Про роботу Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом тижня

16.10.2020 15:10:00

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді протягом тижня працює з дотриманням правил карантину.

Погіршення епідемічної ситуації в місті відбивається на психо-емоційному стані мешканців Полтави, адже викликає стурбованість та страх за здоров'я рідних, особливо дітей, які відвідують навчальні заклади. Саме з такими проблемами зверталися полтавці на телефон безкоштовної гарячої лінії психологічної підтримки. Були звернення і щодо зниження мотивації до навчання дітей, які зумовлені дистанційним навчанням. Батькам надано відповідні рекомендації, психологічну підтримку, з акцентовано увагу на важливості дотримання маскового режиму та усіх карантинних вимог.

Були і звернення батьків, діти яких перебувають на обліку у психіатра щодо погіршення психо-емоційного стану дитини. Психологи Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели відповідну роботу з рідними, надали психологічну підтримку та рекомендували звернутися до фахівців, звертаючи увагу батьків, що проблеми поведінки пов'язані із сезонним загостренням.

Нагадуємо, що безкоштовна гаряча лінія працює на час карантину з понеділка до п'ятниці з 8.30 год. до 16.00 год. (без перерви). Мобільні телефони : 050 441 9919 та 050 441 9912

В рамках Всеукраїнської акції «Урок» триває робота з родинами в яких діти не приступили до навчання.

Впродовж тижня було здійснено 2 виїзди мобільної бригади соціально-психологічної підтримки осіб, які постраждали від сімейного насильства.

Триває робота по санаторно-курортному оздоровленню для демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції, ООС та членів їх родин. Так, видана 1 путівка члену сім'ї загиблого учасника АТО.

Фахівці із соціальної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжують працювати із сім'ями, які перебувають під соціальним супроводом, з метою подолання складних життєвих обставин, а саме:

· влаштовано до дошкільного навчального закладу 1 дитину одинокої матері;

· оформлено безкоштовне харчування 1 дитини одинокої матері;

· вмотивовано та направлено до Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості;

· надано гуманітарну допомогу одягом, дитячим одягом 3 сім'ям;

· з батьками 1 родини проводилася робота по підвищенню батьківського потенціалу;

· подано пакет документів для оформлення субсидії на комунальні послуги та соціальної виплати одинокій матері;

· оформлено свідоцтво про народження 1 дитини;

· подано пакет документів для оформлення 1 особі паспорт громадянина України у формі ID картки;

· 1 особі оформлено паспорт громадянина України у формі ID картки.

Соціальний супровід родин здійснюється за згодою родин та за умови належної співпраці з соціальними працівниками і допомагає сім'ям подолати складні життєві обставини.

Фахівці із соціальної роботи Центру надають соціальні послуги клієнтам, які не перебувають під супроводом. Так на цьому тижні :

· надано консультації 5 особам з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування щодо майнових та житлових прав.;

· відвідано 2 особи з метою складання оцінки потреб даних осіб для влаштування їх до будинку-інтернату;

· надано соціально-педагогічні послуги батькам багатодітної родини;

· оформлено державну соціальну допомогу для одинокої матері;

· оформлено особі пенсійного віку субсидію;

· оформлено 1 особі пенсію по інвалідності.

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді нагадує, що з 19 жовтня у Полтаві заборонять відвідування закладів освіти (окрім дитсадків), закладів сфери культури, кінотеатрів, закладів розважальної діяльності, установ соціального захисту!

15 жовтня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до її рішення, Полтаву віднесли до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Таке рішення означає, що з понеділка, 19 жовтня, у Полтаві заборонено:

  • відвідування закладів освіти (окрім ДНЗ), закладів сфери культури, кінотеатрів, закладів розважальної діяльності, установ соціального захисту.

Водночас місту залишили:

  • регулярні і нерегулярні перевезення;
  • роботу кафе, ресторанів, ТРЦ (без розважальних функцій), закладів торговельного та побутового обслуговування населення.

Також діють обмеження «помаранчевої», «жовтої» та «зеленої» зон. Заборонені:

  • масові заходи за участі понад 20 осіб;
  • робота закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
  • планові госпіталізації в лікарнях;
  • прийом нових змін в дитячі табори;
  • відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово;
  • робота кафе, барів, ресторанів після 24-ї та до 7-ї години (дозволяється адресна доставка та на винос).

Дозволена робота спортзалів і фітнес-центрів за умови допуску не більше 1 людини на 10 м.кв.

Такі обмеження Полтава отримала через те, що упродовж останніх 14 днів у місті було виявлено понад 320 випадків зараження на 100 тис. населення. Зараз в обласному центрі хворіють майже 2 тисячі людей. Це набагато більше, ніж в інших містах і районах області разом узятих. Майже щодня в Полтаві фіксують понад 100 нових випадків.

Дотримуйтесь маскового режиму та усіх засобів безпеки передбачені умовами карантину!

Ваше життя у ваших руках!

Фото та інформація надані Полтавським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді