Зачекайте
йде завантаження
Вітання Полтавської міської ради з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Вітання Полтавської міської ради з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва

14.10.2020 09:10:00

Фото з мережі Інтернет

14 жовтня — особлива дата для українців, адже цього дня ми відзначаємо одразу декілька важливих свят. День захисника України та День українського козацтва символічно припадають на один день і святкуються під оберегом Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителькою українського воїнства в різні часи.

Подвиги українців закарбовані великими перемогами і трагічними втратами в літописі нашої історії за незалежність. Відтак вони будуть завжди нагадувати про надзвичайно високу ціну свободи, боротьба за яку триває і у наш час.

Полтава пишається своїми патріотами, героями, пам’ять про яких навічно залишиться в історії міста, країни. Захисники України є прикладом щирої та відданої любові до Батьківщини. І в цьому головна перемога нашого народу.

Бажаємо всім мужнім захисникам міцного здоров'я, життєвих гараздів, родинного благополуччя. Нехай любов до України, народна підтримка надають вам сил у величній справі служіння Батьківщині та встановлення спокою на рідній землі.

Щиро зичимо кожному добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі. А також мужнього козацького духу у вільних українських серцях та великого талану. Сьогодні наше майбутнє у ваших сміливих руках. А, як відомо, сміливі завжди мають щастя