Зачекайте
йде завантаження
Рада підприємців

Рада підприємців

Положення про Раду підприємців м.Полтава


Звіт про роботу Ради підприємців м.Полтави за 2011 рік

Звіт про роботу Ради підприємців м.Полтави за 2012 рік

Перспективний план роботи Ради підприємців м. Полтава на 2013 рік

Рада підприємців м. Полтави 2013 року – розподіл обов'язків

Звіт про роботу Ради підприємців м. Полтава за 2013 рік
Рада підприємців міста Полтави

17.03.2020

До уваги підприємців !

17 березня 2020 року у парку культури і відпочинку «Перемога» відбулось виїзне спільне засідання Ради підприємців у м.Полтава та Ради директорів міста з питання виконання вимог законодавства та реалізації заходів по запобіганню поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста.

На засіданні були обговорені питання підтримки підприємництва в умовах карантинних обмежень, взаємодії міської влади та  бізнесу щодо надання допомоги закладам охорони здоров’я.

В обговоренні взяли участь також представники полтавського бізнесу, зокрема голова спостережної ради ТОВ «Промінь-Приват» Олександр Удовіченко, керівник охоронної фірми «Явір-200» Євгеній Лихожон», голова Ради підприємців у м.Полтава Євген Ніколаєнко та інші. 

Вони закликали всіх соціально відповідальних підприємців долучитись до надання допомоги міським лікарням та придбання необхідних товарів і медичного обладнання за переліком, наданим Департаментом охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради.

 

31.08.2019

День підприємця 2019

cf 256cf 1111111111

 

31.08.2019 в парку культури та відпочинку «Перемога» започатковано проведення фестивалю «Сіті фест» до Дня підприємця 2019 року. 

cf 255

Фестиваль Сіті-фест спрямований на підвищення іміджу полтавського підприємництва, налагодження відкритого діалогу між бізнесом, владою та громадою міста, презентацію досягнень та напрацювань підприємців.

Розпочиналось свято із роботи «Ярмарку бізнесу», який проводився з 11 до 18 години.

В парку було розміщено 13 локацій за видами підприємницької діяльності, в  роботі яких прийняли участь понад 100 суб’єктів господарювання.

На локаціях всі відвідувачі мали змогу отримати інформацію про полтавський бізнес, ознайомитись з його новаціями та надбаннями, поспілкуватись безпосередньо із підприємцями та взяти участь у майстер-класах.

Паралельно з роботою «Ярмарку бізнесу» конкурсна комісія Ради підприємців у місті Полтава провела відповідний конкурс та визначилась з кращими представниками бізнесу за локаціями.

О 13-ї годині, у бізнес-центрі фестивалю проведено привітання та відзначення кращих підприємців міста.

cf 4cf 5cf 6
cf 7cf 8cf 9


Після проведення офіційної частини, у бізнес-центрі о 15-ї годині розпочав свою роботу форум підприємців міста «Спільна робота – високі надходження». 

 cf 2

Фінальна частина  свята у форматі «Бізнес-паті»  відбулась з 17 до 22.30 години в на центральній алеї парку.

До уваги відвідувачів було запропоновано :

  • виступ танцювальних та спортивних колективів, учасників локації «організація дозвілля для дітей»;
  • демонстрація моделей полтавських кутюрье на фешен-платформі;
  • виступ кавер-груп, рок і музикальних гуртів ;
  • проведення дискотеки.

 Завершилось  свято проведенням піротехнічного шоу з 22.30 години.

 

13.11.2018

До уваги суб’єктів господарювання !

13 листопада 2018 року відбулось перше установче засідання Ради підприємців у м.Полтава.

На засіданні  головою Ради підприємців у м.Полтава обрано Ніколаєнка Євгена Анатолійовича, голову спостережної ради приватного акціонерного товариства «Полтавський вентиляторний завод» та призначено заступника голови Ради підприємців у м.Полтава  Бережного Максима Анатолійовича, заступника директора з комерційних питань групи компаній «Автотранс».

 Голова Ради підприємців Полтави Євген Ніколаєнко (праворуч)

Максим Бережний (в центрі)