Зачекайте
йде завантаження
У Полтаві відбулася ювілейна 70-та легкоатлетична естафета на призи газети «Полтавський вісник»

У Полтаві відбулася ювілейна 70-та легкоатлетична естафета на призи газети «Полтавський вісник»

11.10.2018 16:10:00

11 жовтня біля Парку культури та відпочинку «Перемога» відбулася легкоатлетична естафета на призи газети «Полтавський вісник». Уже традиційно естафету приурочили до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

В естафеті взяли участь понад 500 представників учнівської та студентської молоді. Серед них спортивні та витривалі, сильні й активні хлопці та дівчата – команди з полтавських шкіл, професійно-технічних училищ, вищих навчальних закладів.

Усіх учасників змагань, тих, хто уже має досвід участі в естафеті та тих, хто вирішив спробувати свої сили тут вперше, привітала заступник міського голвои з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко:

– Приємно, що ця чудова традиція продовжує жити і залучає нові й нові покоління. Кожного року на цьому місці наша молодь доводить, що спорт – це здорово, командний дух надає сил та наснаги до перемог, а здорова спортивна конкуренція може бути і є!

Цьогорічний спортивний захід – ювілейний. Уже 70 років Полтава плекає традицію проведення цієї естафети. Заступник головного редактора газети «Полтавський вісник» Віталій Скобельський розповів, що особисто бере участь в підготовці цього заходу уже 18 років. Чоловік з посмішкою згадує, як колись в цій естафеті брали участь і самі працівники редакції:

– Сьогодні, у складі команд вищих навчальних закладів стартують ті, хто 18 років тому тільки побачив світ. І це яскравий приклад того, як живе і розвивається традиція. Кожного року молодь приходить сюди і знову й знову доводить, що Полтава – це спортивне місто.

Легкоатлетична естафета включає в себе три окремих забіги для кожної вікової категорії учасників, серед яких молодші школярі та дівчата ПТУ, старші школярі 9-11 класи, забіг хлопців ПТУ та студентів вишів.

Цьогорічною новинкою забігу став оновлений маршрут. Так, відтепер він охоплює Першотравневий проспект, вул. Садову та територію парку культури і відпочинку «Перемога».

Після запеклої боротьби між учасниками змагань, були визначені переможці. Ними стали:

- серед молодших школярів та дівчат ПТУ – команда загальноосвітньої школа № 13;

- серед старших школярів – команда спеціалізованої загальноосвітньої школи № 3;

- серед технікумів та коледжів - команда Політехнічного коледжу;

- серед дівчат ПТУ - команда дівчат Полтавського професійного ліцею;

- серед хлопців ПТУ – команда Професійного ліцею,

- серед студентів вишів – команда Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка.

Усі переможці змагань були нагороджені грамотами управління у справах сім'ї, молоді та спорту та кубками від редакції газети «Полтавський вісник». Окрім того, на усіх переможців чекали солодкі подарунки.