Із засідання виконкому: висновок щодо доцільності залучення кредиту ЄБРР та прогнозні показники міського бюджету на 2020 та 2021 роки

12.04.2019 14:04:00

У Полтаві продовжують працювати в напрямі розвитку пасажирських перевезень. Сьогодні, 12 квітня, під час засідання виконавчого комітету ухвалили Висновок щодо доцільності залучення кредиту КП «Полтаваелектроавтотранс» від Європейського банку реконструкції та розвитку під гарантію Полтавської міської ради для реалізації інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м.Полтава».

Зазначений проект передбачає закупівлю до 40 одиниць нових тролейбусів, супутнього ремонтного й діагностичного обладнання до них, модернізацію інфраструктури міського електротранспорту та реконструкція депо.

Реалізовуватиметься проект на умовах співфінансування: 10 мільйонів євро за рахунок капітальних ресурсів Європейського банку реконструкції та розвитку та 500 тисяч євро за рахунок місцевого внеску.

Перший заступник міського голови Андрій Лямін розповів, що наступним кроком є погодження цього проекту з Міністерством фінансів. Після цього – пакет документів буде направленого до Європейського банку реконструкції та розвитку з метою отримання кредиту.

Реалізація проекту «Оновлення тролейбусного парку м.Полтава» дозволить вирішити ряд проблем. Зокрема, поліпшить якість надання послуг, що дозволить підвищити соціальну привабливість громадського транспорту для жителів міста; підвищить рівень комфорту для пасажирів; забезпечить доступність для осіб з інвалідністю; сприятиме зниженню обсягів викидів СО2 парком тролейбусів; тощо.

Попередньо заплановано, що перші тролебуси, закуплені в рамках проекту, вийдуть на маршрути міста уже восени цього року.

Окрім того, під час засідання виконкому ухвалили рішення щодо схвалення прогнозних показників міського бюджету на 2020 та 2021 роки.

Так, доходи міського бюджету, без врахування дотацій та субвенцій, у 2020 та 2021 роках визначено у сумі 2343812,1 тис.грн та 2430101,8 тис.грн відповідно.