Відкриття перших змін у заміських таборах продовжуються

14.06.2018 12:06:00

Цього тижня відбулось урочисте відкриття перших табірних змін у закладах оздоровлення та відпочинку «Орлятко», що у селі Матвіївка Котелевського району та в «Антеї», що у Нових Санжарах.

Традиційно, до малечі на свято завітав Полтавський міський голова Олександр Мамай. Усім юним відпочивальникам він побажав гарних вражень та позитивних емоцій, зустріти у таборі вірних друзів, набратися сил та з успіхом почати новий навчальний рік.

До дітей мер завітав не з пустими руками. Кожен заклад отримав сертифікат на безкоштовне відвідування зоопарку у селі Тахтаулово «Бабусин дворик». Там малеча матиме змогу познайомитись з екзотичними тваринами, погодувати їх за бажанням, а також зробити фото на згадку.

Завершились свята відкриття перших змін ще одним подарунком від Олександра Мамая – яскравим феєрверком.