Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом спільно з підприємцями міста облаштовують відпочинкові зони

10.07.2018 08:07:00

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста активно співпрацює з підприємцями в питанні облаштування громадського простору на території Полтави. Так, нині біля магазину художніх товарів «Артландія», що за адресою Соборності, 37 облаштовують лави для відпочинку.

- Рішення міської ради «Про затвердження правил благоустрою» передбачає фінансування заходів з благоустрою підприємствами, установами та організаціями на добровільних засадах, - розповів начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Володимир Рак. - Так, за фінансової допомоги небайдужих підприємців, які хочуть брати участь у благоустрої Полтави, ми втілюємо ідею про створення затишних і комфортних місць, де кожен бажаючий зможе відпочити.

Станом на сьогодні на локації біля «Артландії» уже встановили першу лаву. Загалом тут їх заплановано встановити у кількості трьох штук:

- «Артландія» - не просто магазин художніх товарів. Це стало улюблене місце для відпочинку та спілкування художників мудрого віку. Тому, поспілкувавшись з власниками магазину, заручившись благодійною підтримкою небайдужих підприємців, ми розпочали роботи по облаштуванню зони для відпочинку саме тут, - розповів Володимир Якович.

За словами начальника інспекції по контролю за благоустроєм, охочих встановити біля свого об'єкту господарювання подібну локацію небагато. Проте, пошук місць для облаштування відпочинкових зон продовжуватиметься і надалі.