Софія Тараненко стала переможницею у конкурсі «Нафтова королева-2019»

15.04.2019 08:04:00

10 квітня у Versal Concert Hall відбувся традиційний конкурс «Нафтова короева-2019» . Присутні у залі вболівальники, гості, батьки та друзі учасниць мали можливість переглянути справжнє свято молодості, грації і краси. Участь у конкурсі взяли 13 найвродливіших, найпривабливіших, найчарівніших та найсміливіших дівчат Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ.

Традиційний конкурс «Нафтова королева – 2019» допоміг зрозуміти, що краса – це не тільки зовнішність, а й поєднання її з ерудицією, вишуканістю, грацією, відкритістю, добротою, багатогранним внутрішнім світом.

Студентки коледжу вийшли на сцену, щоб боротися за право носити корону королеви, демонструючи власну вроду, обдарованість і розум. Привітали учасниць начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Бабенко та директор коледжу – Любов Шумська.

Звання ІІ-ої віце-міс отримала студентка Катерина Макаренко, титул І-ої віце-міс - Юлія Ясковець, а перемогу в конкурсі «Нафтова королева-2019» здобула Софія Тараненко.

Фото надані управлінням у справах сім'ї молоді та спорту міськвиконкому.