З професійним святом вітали працівників галузі культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2018 11:11:00

Щорічно, 9 листопада в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди 8 листопада у КП «Палац дозвілля» відбулися урочистості.

На захід запросили тих, хто має відношення до прекрасного. Загалом, понад 1000 представників галузі культури. Серед них і науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею імені В. Г. Короленка Людмила Ольховська. Жінка працює в цій галузі майже сорок років:

– Професія працівника музею особлива тим, що вона дуже різнобічна, насичена всілякими заходами, спілкуванням з цікавими людьми, непересічними особистостями. Цю професію я обрала дуже давно, почала працювати відразу після університету, і з того часу жодного разу про це не пожалкувала.

Приймали вітання працівники культури від міської влади та предстаників депутатського корпусу. Зі словами привітань до присутніх звернувся секретар міської ради Олександр Шамота:

– Ви гордо несете те звання, яке має наше місто. Звання "духовної столиці України". Перш за все, завдячуючи вашій роботі, ми будемо мати цей статус. Фестиваль "Полтавська галушка", "Полтава Вишивана", Міський оркестр "Полтава" – це те, чим славиться наше місто. Я бажаю вам, перш за все здоров'я, мирного неба, затишку та злагоди вашим сім'ям і вашим близьким.

Заступник міського голови Людмила Бойченко у своєму зверненні зазначила, що саме працівники сфери мистецтва культивують духовність та красу. Саме вони підносять людей над буденністю.

Теплі слова привітань прозвучали й від депутата міської ради Олександра Кудацького:

– Шановні працівники культури! Я вдячний вам за те, що працюєте 365 днів на рік, наповнюючи світ кожного з нас прекрасним! Я бажаю вам натхнення та успіхів!

Депутат міської ради Олександр Глазов зауважив, що Полтаві є чим пишатися:

– Наше місто завжди було величним, і сьогодні ми маємо розповідати усім про наші культурні досягнення та робити усе для того, аби їх було якомога більше!

За вагомий особистий внесок у розвиток культурної галузі, високий професіоналізм, самовіддану працю, кращих працівників нагородили почесними грамотами та подяками виконавчого комітету Полтавської міської ради. Загалом цього дня були нагороджені 25 представників галузі.

Окрім того, на виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота» на 2018 рік, працівники культурної сфери отримали матеріальну допомогу з нагоди професійного свята по 700 гривень кожен. Загалом з міського бюджету на це було спрямовано понад 1 мільйон гривень.

Під час концерту святковий настрій усім присутнім дарували музиканти Міського духового оркестру «Полтава» та вокалісти міста.