Зачекайте
йде завантаження
1 вересня у Полтаві пройде міжнародний напівмарафон

1 вересня у Полтаві пройде міжнародний напівмарафон

09.08.2019 17:08:00

Цьогоріч міжнародний напівмарафон «Нова пошта напівмарафон Полтава» у місті відбудеться вп'яте. Для Полтави він уже став традиційним. В рамках заходу також відбудеться Чемпіонат України з напівмарафону, в якому кращі спортсмени України змагатимуться за звання Чемпіона України. Про це та інше, сьогодні, 9 серпня, говорили під час пресконференції з приводу проведення спортивно-масового заходу.

Участь у прес-конференції взяли секретар міської ради Олександр Шамота, організатори компанії New Run Максим Кривенко, Дмитро Геращенко, Максим Врадій, президент федерації легкої атлетики Геннадій Коваленко та представники компанії-організатора New Run.

Напівмарафон у Полтаві є продовженням Нова Пошта Гран-прі у дев'яти містах, серед яких Запоріжжя, Суми, Черкаси, Одеса, Житомир, Чернігів, Львів та Миколаєві.

Як зазначив під час пресконференції Максим Кривенко, очікувана кількість учасників близько 6 тисяч:

– Цьогоріч ми очікуємо близько 6 тисяч учасників. Та найголовніше, що в рамках заходу буде проведено Чемпіонат з напівмарафону. Для нас це дуже важлива подія, адже до Полтави приїдуть найсильніші бігуни України. Приїдуть, аби показати, що таке шикарний біг.

Дистанції заходу доступні кожному. Це 21 км для підготовлених, 10 км та 5 км – для «знайомих» з бігом, а також дистанції «Мій перший кілометр» для початків, 500 м та 100 м для дітей до 12-ти та до 6-ти років відповідно.

Секретар міської ради Олександр Шамота зазначив, що усі забіги відбуватимуться 1 вересня з 9 до 16 годин, однак, рух вулицям Соборності, Європейською, Шевченка, Першотравневим проспектом, Пилипа Орлика буде обмежено з 8 до 17 години:

– Відповідне рішення про обмеження руху вказаними вулицями було ухвалене під час засідання виконавчого комітету міської ради 7 серпня. Та хочу заспокоїти тих полтавців, які переймаються тим питанням, що 1 вересня вчасно не матимуть змоги, зокрема, дістатися до навчальних закладів. Свято «Першого дзвоника» без виключення у всіх міських школах відбудеться у понеділок, 2 вересня. Звертаюсь до всіх містян, плануйте заздалегідь пересування по місту у день проведення заходу.

Окрім того, з метою забезпечення проведення підготовчих робіт та установки елементів стартового містечка для проведення міжнародного спортивно-масового заходу «Полтава Нова Пошта Напівмарафон» 31 серпня з 18:00 до 18:00 1 вересня на ділянці вулиці Соборності (від вулиці Сінної до вулиці Дмитра Коряка) буде тимчасово припинений рух транспортних засобів. Об'їзд транспорту на цей час здійснювати майданом Незалежності, вулицею Коваля та прилеглими до них вулицями.

Олександр Шамота також додав: спортивні заходи такого типу створюють передумови для популяризації та розвитку фізичної культури і спорту у місті, залучають різні верстви населення до здорового способу життя, приваблюють та залучають туристів до міста та сприяють організації змістовного дозвілля населення.

Під час прес-конференції організатори також повідомили регламент заходу. Окрім того, цьогоріч позмагатися між собою можуть також корпоративні команди та клуби. Для них передбачили забіг «Команда п'ятірка».

Підсумовуючи, організатори звернули увагу, що у кожній категорії забігу існує ліміт учасників, тому зареєструватися краще заздалегідь. Реєстрація проводиться на офіційному сайті організаторів заходу.