У Полтаві розпочався новий проєкт «ОАЗА»

22.06.2020 12:06:00

"ОАЗА" - продовження проєкту «Мікроклімат Полтава", який пройшов ребрендинг та розширює свої межі.
Ми вважаємо, що мешканцям міста важливо знати більше про середовище, у якому ми живемо. Саме для цього ми запускаємо "ОАЗУ" - систему публічного онлайн екомоніторингу у місті.

Що будемо робити?
- моніторити стан повітря у місті на сторінці у Фейсбук та Телеграм каналі (де ми щодня готуємо для вас оперативну інформацію)
- публікувати цікавий та корисний контент на важливі теми урбан екології
- розробляти новий дизайн сайту air.pl.ua
- навчати містян еко-свідомості
- встановлювати датчики-пиломіри та багато іншого.

Хто ми?
Ми – команда полтавців, яким не байдуже місто і ми хочемо бачити його найзеленішим та найчистішим у світі. Розвиток міста – наш пріоритет. Працюємо у Комунальній організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради, а проєкт реалізовуємо за підтримки «Фонду Фрідріха Науманна За Свободу».
Тому, друзі, запрошуємо вас підписатися на нашу сторінку у Фейсбуці та у Телеграмі https://t.me/oazapoltava, де ми щоранку сповіщатимемо вас про стан повітря в Полтаві. Попереду багато цікавого, буде сумно, якщо ви це пропустите.
Не втрачайте часу і приєднуйтеся! Будемо створювати свою "ОАЗУ"