Зачекайте
йде завантаження
Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді протягом тижня працює у звичному режимі з дотриманням правил карантину

Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді протягом тижня працює у звичному режимі з дотриманням правил карантину

22.05.2020 15:05:00

Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді протягом тижня працює у звичному режимі з дотриманням правил карантину.

Фахівці із соціальної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді продовжують працювати із сім’ями, які перебувають під соціальним супроводом, з метою подолання складних життєвих обставин, а саме :

· за сприянням фахівців із соціальної роботи Центру офіційно працевлаштовано одну особу;

· надано гуманітарну допомогу продуктами харчування, дитячого одягу, іграшок, засобів гігієни, канцелярського приладдя 4 сім’ям;

· за сприяння фахівців із соціальної роботи тривають ремонтні роботи в 1 родині;

· відновлено 1 втрачений паспорт та триває робота по відновленню ще одного паспорту;

· проводилися корекційні заняття з дитиною з метою розвитку пізнавальних процесів;

· зібрано документи для отримання довідки багатодітній родині;

· надано правову підтримку родині у вирішенні проблемних питань;

· попереджено вилучення дитини з родини в зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків батьками;

· триває активна робота по влаштуванню дівчинки, позбавленої батьківського піклування до прийомної сім’ї.

Соціальний супровід родин здійснюється за згодою родин та за умови належної співпраці з соціальними працівниками допомагає сім’ям подолати складні життєві обставини.

З метою моніторингу, перевірки умов проживання дітей та виконання батьками батьківських обов’язків спільно із працівниками служби у справах дітей Шевченківського району було проведено відвідування сімей, діти з яких навчаються в закладах інституційного догляду. За результатом відвідування одну родину взято під соціальний супровід.

На телефон безкоштовної психологічної підтримки, який працює на час карантину протягом тижня надходили дзвінки від мешканців міста. Полтавці зверталися за допомогою до психологів щодо депресивних станів через самоізолювання та довготривалий карантин, просили поради та сприяння у вирішенні проблемних які виникли в зв’язку з карантином (втрата роботи, малозабезпеченість, тощо). Працівники Центру провели відповідну роботу з клієнтами, а також сприяли отриманню документів для оформлення малозабезпеченості родини, відновлено втрачені документи про трудовий стаж та поставлено на облік до Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Вихід із будь якої складної ситуації є завжди! І якщо вам не вдається його побачити, то завжди можна звернутися за допомогою до фахівців із соціальної роботи!