Зачекайте
йде завантаження
Із засідання виконкому: про тимчасове перекриття руху

Із засідання виконкому: про тимчасове перекриття руху

25.03.2020 14:03:00

Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, ухвалили рішення, що стосуються тимчасового повного перекриття руху транспортних засобів.

Так, у зв’язку з виконанням робіт пов’язаних з будівництвом багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення, на вулиці Сергія Сапіго буде перекрито рух.

За словами начальника Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антона Тонконога, зазначені роботи заплановано виконати за три тижні. Перекриття здійснюватимуть із 8:00 до 17:00, а у вечірній та нічний час – із 17:00 до 8:00 – вулицю відкриватимуть для проїзду.

Також члени виконкому ухвалили рішення про тимчасове перекриття руху транспортних засобів на вулиці Короленка. Роботи пов’язані з виконанням земляних робіт по аварійному ремонту ділянки трубопроводу теплової мережі опалення, від перехрестя з вулицею Стрітенською до перехрестя з вулицею Оксани Мешко. Роботи на цьому відрізку дороги триватимуть близько тижня.

- На місці проведення робіт будуть встановлені дорожні знаки, забезпечено об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з управлінням патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, - сказав Тонконог.