Зачекайте
йде завантаження
Повідомлення про початок розроблення проєкту внесення змін до генерального плану та плану зонування території м.Полтава (зонінг)

Повідомлення про початок розроблення проєкту внесення змін до генерального плану та плану зонування території м.Полтава (зонінг)

24.03.2020 15:03:00

У відповідності до положень статей 17,18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Управління з питань містобудування та архітектури повідомляє про початок розроблення проєкту внесення змін до генерального плану та плану зонування території м.Полтава (зонінг).

Підстава: Програма розроблення та оновлення містобудівної документації для м.Полтава на 2018-2020 роки, зі змінами, внесеними рішенням позачергової двадцять дев'ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 20.12.2019.

Мета: розроблення проєкту внесення змін до генерального плану - основної містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території.

Чинний проєкт коригування генерального плану м.Полтава, який розроблений УДНДІПМ «Діпромісто» та затверджений рішенням двадцятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 16.03.2012, потребує коригування у відповідності до нагальних потреб сьогодення в частині перегляду балансу житлової, громадської, виробничої та інших територій; коригування транспортної схеми, червоних ліній; відображення актуального стану озеленення та рекреаційних територій.

У відповідності до змін, внесених до генерального плану, з метою раціонального планування розвитку міста, встановлення функціонального призначення, вимог до забудови окремих територій (фукціональних зон) здійснюється внесення змін до плану зонування території м.Полтава (зонінг).

Пропозиції: для врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника до Управління з питань містобудування та архітектури за адресою: вул.Соборності,36, E-mail: 02498808@mail.gov.ua. Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення проєкту внесення змін до генерального плану та плану зонування території м.Полтава (зонінг).

Громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів зазначеної містобудівної документації будуть проводитись у встановленому порядку після їх розроблення.