Цими вихідними у Полтаві відбудеться фестиваль єдиноборств «Чемпіони»

10.09.2019 12:09:00

Минулого року у конкурсі міської цільової програми з питань партиципаторного бюджетування «Бюджет участі» перемогу здобув проект «Проведення фестивалю єдиноборств». Цими вихідними у Полтаві відбудеться спортивний фестиваль єдиноборств «Чемпіони». Про робочі моменти його проведення говорили 9 вересня під час установчої наради.

Робоча нарада відбулась під головуванням першого заступника начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірини Колечкіної. Участь також взяли автор проекту та керівник «Школи чемпіонів» з тхеквондо Юрій Шавиро, заступник директора КО «Інститут розвитку міста» Петро Перетятько, студентський мер міста Сергій Шабельник, керівник Центру спеціальної підготовки «СКІФ» Сергій Чепіжний та представники спортивних організацій.

Фестиваль єдиноборств «Чемпіони» –– це спортивний проєкт-переможець конкурсу «Бюджету участі». Кращі спортивні організації міста, які представляють різні види єдиноборств, презентують себе та свою діяльність на широкий загал. Фестиваль відбудеться 14 вересня та розпочне свою роботу о 16 годині. Локація – Петровський парк.

Участь у фестивалі візьмуть спортивні клуби, серед яких «Школа чемпіонів» з тхеквондо, ГО «Центр спеціальної підготовки» «Скіф», «Всеукраїнська Федерація Айкідо Наган орю в Полтавській області», ГО «Спортивний клуб «Легіон Полтава» (таїландський бокс), Полтавська обласна громадська організація Федерація Джиу-джитсу (СК Комбат), спортивний Клуб Tansey-Dojo кіокушин карате, спортивний клуб «Ягуар», спортивний клуб «Гепард», Федерація Греко-римської боротьби міста Полтава.

Як розповіли організатори заходу, під час проведення фестивалю можна буде побачити показові виступи спортивних клубів, ознайомитись з розкладом тренувань, поспілкуватись з тренерами та визначити для себе чи своєї дитини, який вид спорту найбільше підходить.

Окрім того, будуть відзначені найкращі спортсмени міста за спортивні здобутки та прославлення нашого міста за його межами.