Зачекайте
йде завантаження
Із позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Із позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

26.03.2020 11:03:00

Сьогодні, 26 березня, під головуванням секретаря міської ради Олександра Шамоти, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядок денний винесли та розглянули чотири важливих для життєдіяльності міста питання — про оповіщення та інформування громадян про ситуацію щодо коронавірусу COVID-19; про розгляд пропозицій щодо заборони використання дитячих майданчиків та заборону перебування, без супроводу батьків, на вулиці дітей віком до 14 років; щодо проведення знезаражувальних та дезінфікуючих заходів у під'їздах багатоквартирних будинків; про організацію виготовлення дорожніх знаків та блокпостів.

Так, за словами заступника міського голови Івана Сватенка, у період дії надзвичайної ситуації усі засоби масової інформації незалежно від форми власності, здійснюватимуть оповіщення населення на території міста.

У свою чергу, Олександр Шамота нагадав, що нині у місті працюють автомобілі УДСНС, які здійснюють інформування мешканців про загрозу коронавірусу та про заходи безпеки. Сьогодні у двори міста виїдуть ще 6 таких автівок.

Також, рішенням комісії у місті заборонили використання дитячих, спортивних та ігрових майданчиків. Та перебування на вулиці дітей віком до 14 років без супроводу батьків.

Члени комісії ухвалили й рішення про виготовлення дорожніх знаків для блок-постів, які розміщуватимуться на в'їздах-виїздах у місто та про організацію знезараження під'їздів. Наразі відпрацьовують механізм за яким проходитимуть ці роботи.