Відбулось виїзне засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

09.11.2018 09:11:00

8 листопада відбулось виїзне засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування, яке провів її голова Олександр Кісільов.

На порядку денному питання продовження ПП «СВ-транс» права користування земельною ділянкою по вулиці Сосюри, 58. Приватне підприємство планує обгородити дану територію парканом. Однак, до голови постійної комісії звернулися мешканці житлових будинків 65, 65-А та 67, що по вулиці Софії Ковалевської, з колективним проханням допомогти вирішити проблему з організацією проїзду до їхніх домоволодінь. Так, за словами жителів вищевказаних будинків, якщо підприємство обгородить парканом орендовану територію, тим самим загородить єдиний в’їзд та виїзд до житлових будинків.

Мешканці будинків спільно з членами комісії та власником приватного підприємства оглянули можливі варіанти іншого під’їзду до будинків.

– Від автобусної зупинки по вулиці Софії Ковалевської до будинків 65, 65-А та 67 можна зробити іншу під’їздну дорогу. Протягом тижня підприємство зобов’язується за власний кошт виконати роботи щодо облаштування проїжджої частини, – зазначив власник приватного підприємства Сергій Яременко.

Мешканці будинків погодились на запропоновану пропозицію членів комісії та ПП «СВ-транс».

Так, Олександр Кісільов зазначив, що право на користування земельною ділянкою по вулиці Сосюри, 58 продовжать лише у тому випадку, коли підприємство виконає обіцянку. Голова комісії тримає на особистому контролі дане питання, а члени комісії через тиждень знову виїдуть на засідання.