У Полтаві відбувся чемпіонат міста з тхеквондо

15.04.2019 13:04:00

Більше 100 юних спортсменів змагались за перемогу на міському чемпіонаті з тхеквондо розділ «Пумсе», який відбувся 13 квітня в спортивному клубі «Спартак».

Найменші учасники змагань – діти від 7 років, найстаршим – по 18 років. Усього ж шість вікових категорій: діти, молодші юнаки, юнаки, кадети, юніори, дорослі.

У програму змагань з традиційних пумсе було включено особисті виступи, парні (хлопець-дівчина), каомандні (троє хлопців чи троє дівчат).

Організатор змагань – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Його начальник Олена Бабенко переконана, що, беручи участь у чемпіонатах, спортсмени не тільки себе розвивають як професіонали, але і вчаться новому у своїх суперників:

– Тхеквондо – це Олімпійський вид спору. Полтава і область мають своїх представників в Олімпійській збірній. Нам дуже хочеться, аби тхеквондисти увійшли до складу збірної і показали там гідні результати. Велике починається з малого: можливо, навіть найменші учасники міського змагання, які тільки пробують себе у цьому спорті, у майбутньому стануть гордістю нашого міста. Стануть тими, хто прославить наше місто на увесь світ.

Під час урочистого відкриття побажав усім перемоги депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов:

– Загальновідомо, що тхеквондо розвиває не тальки силу, швидкість та реакцію. Окрім суто спортивної складової, тхеквондо дисциплінує, особливо дітей. Приємно бачити таку велику кількість дітей та молоді. Я бажаю усім успіхів та перемог. Звісно ж, медалі першості отримають кращі з кращих. А тим, хто від перемоги буде за крок, бажаю інтенсивніше та наполегливіше працювати, не здаватись і йти до своєї мрії!

Під час урочистої частини було вручено посвідчення кандидатів в майстри спорту України з тхеквондо Ростиславу Єфименко, 1 розряд з тхеквондо – Артему Гуржію, Анастасії Фалько, Станіславу Єфименко.

Не зупиняючись на досягнутому, Ростислав Єфименко вже поставив собі нову мету – в найближчому майбутньому планує змінити свій червоний пояс на чорний:

– Маю червоний пояс, насупного тижня планую здавати на коричневий. А потім – чорний. Це моя мрія. Здобуду чорний пояс і хочу поїхати на Чемпіонат Європи.