Із позачергового засідання виконавчого комітету

13.08.2019 16:08:00

13 серпня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням секретаря міської ради Олександра Шамоти.

На порядку денному засідання одне питання «Про затвердження протоколу від 13.08.2019 № Пр/01-1-14/01 засідання комісії щодо спрямування субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа при виконавчому комітеті Полтавської міської ради».

Директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова доповіла, що від комісій, що були сформовані у районних радах м. Полтава, надійшли наступні пропозиції:

– Кількість дітей та осіб зазначених категорій згідно надісланих пропозицій склала: Шевченківська районна у м. Полтаві рада – 19 осіб; Подільська районна у м. Полтаві рада – 11 осіб; Київська районна у м. Полтаві рада – 19 осіб.

Так, потреба в державній субвенції на виплату грошової компенсації для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (у віці від 16 до 23 років), за списками, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Полтавської міської ради станом на 01.08.2019, та які мають відповідний статус і потребують поліпшення житлових умов від м. Полтава складає: 49 осіб на суму 24 480 396, 00 гривень.

Члени виконкому ухвалили рішення одноголосно.

Копії протоколу від 13.08.2019 № Пр/01.1-14/01 «Засідання комісії щодо спрямування субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа» та відповідного рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради будуть направлені до Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.