Зачекайте
йде завантаження
Товариство Червоного Хреста України та благодійники передали допомогу Полтавській обласній інфекційній лікарні

Товариство Червоного Хреста України та благодійники передали допомогу Полтавській обласній інфекційній лікарні

22.05.2020 15:05:00

Пральну машину, холодильник, мікрохвильову піч, ноутбук та 3 електричні чайники, саме таку благодійну допомогу отримала сьогодні Полтавська обласна інфекційна лікарня у рамках спільної Всеукраїнської акції Товариства Червоного Хреста України та мережі магазинів «Ельдорадо».

Таку допомогу виділили для 100 лікарень країни, у Полтавській області її сьогодні передадуть 4 опорним лікувальним закладам, які визначені для боротьби з коронавірусом - обласній інфекційній лікарні, ЦРЛ Решетилівки, Миргорода та лікарні інтенсивного лікування у місті Горішні Плавні.

— Ми надаємо допомогу для потреб медичних працівників. Хочемо, аби вони працювали у більш комфортних умовах. Минулого тижня обласне Товариство Червоного Хреста одержало допомогу й від компанії «Сандора», а саме: 6 тонн «Пепсі», які роздали для медпрацівників. На наступному тижні заберемо продуктові набори у рамках акції «Торба добра». Бо ж нині у нас працює гаряча лінія і багато людей звертаються на неї по допомогу. Це і люди з інвалідністю, і самотні люди похилого віку, а також багато матерів з багатодітних родин. Ми надаємо їм продуктові та гігієнічні набори, — розповіла голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Плюсніна.

Також вона висловила прохання організації до місцевого бізнесу із закликом підтримувати подібні акції добра та допомагати медикам, які рятують життя і здоров’я.

В інфекційній лікарні раді благодійникам і дякують за допомогу.