Секретар міськради провів особистий прийом громадян

12.10.2018 11:10:00

Ранком 12 жовтня секретар міської ради Олександр Шамота провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув близько 20 звернень.

Здебільшого заявники зверталися з питаннями, які стосуються житлово-комунальної галузі, матеріальної допомоги, продовження дії окремих виплат, квартирного питання, тощо.

Серед іншого, до секретаря міськради звернулася голова Асоціації батьків дітей хворих на фенілкетонурію з проханням продовжити закупівлю дороговартісних препаратів для дітей, а також продовжити виплати за програмою соціального захисту «Турбота».

Жінка зазначила, що діти, хворі на фенілкетонурію потребують особливого харчування, оскільки їм не можна харчуватися білком. А препарати, які дозволяють цим дітям нормально розвиватися, потребують чималих коштів.

Програмою соціального захисту «Турбота» на 2018 рік передбачена щоквартальна матеріальна допомога особам, хворим на фенілкетонурію (або їх опікунам) та батькам (опікунам) дітей до 18-ти років (включно) хворих на фенілкетонурію для закупівлі безбілкової їжі для дітей. Окрім того, за кошти міського бюджету закуповуються і дороговартісні препарати.

Олександр Шамота запевнив, що такі виплати та допомога з медикаментами продовжуватиметься і надалі.

Зверталися до секретаря міськради і колективно. Так, на прийом завітали мешканці селища Яр. Їх занепокоєння викликає ряд проблем, що стосуються ремонту дорожнього покриття, курсування громадського транспорту та питання освітлення вулиць. Мешканці говорять: є міські маршрути, які охоплюють їхнє селище, проте, через розбиті дороги та відсутність вигоди, перевізник відмовляється туди заїжджати.

Секретар міської ради Олександр Шамота зауважив, що це питання потрібно вирішувати комплексно та почергово. Так, профільному заступнику міського голови будуть надані доручення щодо вивчення питання з ремонту доріг в селищі Яр, а також вирішення питання з транспортом.

Серед звернень полтавців і такі, що стосуються асфальтування міждворових проїздів та автошляхів, ремонту житлового фонду (покрівель, підїздів, ліфтів, підвалів, тощо).

Питання, які потребують додаткового вивчення, будуть винесені на розгляд постійних депутатських комісій.