Зачекайте
йде завантаження
Про досягнення збірної команди жінок ветеранів спорту Полтави

Про досягнення збірної команди жінок ветеранів спорту Полтави

09.11.2018 08:11:00

Нещодавно жіноча збірна команда міста Полтава ветеранів виборола ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з баскетболу пам'яті Олександра Андрійовича Єфімова в місті Харкові. Гравці команд зібралися через 20 років після закінчення вищого навчального закладу, на базі якого проходили змагання.

У боротьбі за чемпіонський титул кращим гравцем турніру визнана полтавка Ольга Старіченко, яка на даний час працює викладачем фізичного виховання в ПТУ №31.

Титул «Перспективний ветеран» отримала полтавка Вікторія Донченко – старший викладач кафедри фізичного виховання та здоров'я, фізичної реабілітації, спортивної медицини УМСА.

І тур полтавська збірна грала з господарями залу – харківською збірною, – та програла 51:43. ІІ тур – з Київськими «Ледіз». З невеликою різницею полтавська команда поступилася. ІІІ тур полтавська команда грала з командою Кривого Рогу. З різницею у десять очей, на свою користь, поставська збірна виборола перемогу.

Відзначилася також талановита Надія Малюга, вихователь Полтавської гімназії «Здоров'я» №14, яка підтримувала дух команди протягом матчів.

Уся збірна команда жінок ветеранів спорту Полтави складається з колишніх вихованок відділення баскетболу дитячо-юнацької спортивної школи №2. Сьогодні кожна з них має основну роботу, сім'ю, але не залишають улюблену справу. Кілька разів на тиждень вони орендують спортивні зали та продовжують розвивати ветеранський рух, популяризувати баскетбол, пропагувати здоровий та активний спосіб життя.