Лягли квіти до могили та пам’ятника Іванові Котляревському з нагоди 250-ї річниці від дня його народження

09.09.2019 16:09:00

Сьогодні, 9 вересня, відзначають 250-ту річницю від дня народження видатного українського письменника, поета, драматурга, засновника нової української літератури та громадського діяча Івана Петровича Котляревського.

З нагоди 250-ї річниці від дня народження нашого земляка представники обласної та міської влади, духовенство, громадські діячі, студентство, школярі та полтавці поклали квіти до його могили, а також до пам'ятника, що на бульварі Котляревського у Полтаві.

Окрім того, у музеї-садибі Івана Котляревського відбувся день відкритих дверей та погашення ювілейної марки та конверту «Музей-садиба І.Котляревського».

Ввечері ж, на Соборному майдані відбудеться вручення щорічної міської дитячої літературної премії імені І.П. Котляревського та етноконцерт за участі кращих колективів міста.