Зачекайте
йде завантаження
У закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» триває четверта зміна

У закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» триває четверта зміна

12.08.2019 11:08:00

Комунальний заклад оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії», що у селі Соснівка Полтавського району, відчинив свої двері для четвертої останньої зміни юних спортсменів. Тут відпочивають найактивніші та найспортивніші цілими командами разом зі своїми наставниками.

Серед відпочиваючих Вікторія Маслак. Дівчина тут вперше. Займається черлідингом. Говорить: від табору в захваті. Та додає: шкода, що час відпочинку так швидко спливає:

– Тут дуже класно, дискотеки взагалі круті. Ходжу на них кожного дня. Також тут нас дуже смачно годують, дуже смачно. А так дуже гарні тут майданчики, мені подобається. Тренують нас добре, кожного ранку ми прокидаємось та йдемо на пробіжку, а також стрибаємо на скакалках.

Спортивне дозвілля, чисте повітря, поряд водойма та хвойний ліс – все, що потрібно для здорового відпочинку дітям, – говорить тренер з легкоатлетики Роман. Керсан:

– Зранку – зарядка. Вона може бути як на суші, так і в лісі на природі або у водоймі. Цей табір відрізняється з-поміж інших в першу чергу тим, що люди приїздять сюди тренуватися, готуватися до майбутніх змагань, до новго спортивного сезону. Тут діти крім того, що відпочивають, ще й виступають, проводять спортивні конкурси та головне – тренуються.

Під час відкриття зміни усі відпочиваючі продемонстрували свої спортивні таланти.